Náhrada za jednorázové hygienické potřeby

Během svých dní to žádná žena nemá jednoduché, a pokud vy nepatříte do této části obyvatelstva, dopřejte svojí ženě v tomto období co největší domácí pohody a dělejte jí jenom dobře. Pokud navíc nevíte, čím byste jí obdarovali k narozeninám nebo nadcházejícím vánočním svátkům, máme pro vás jeden tip, který je v souladu se souzněním přírody, neobsahuje žádné plasty a je právě krokem k tomu, že se v těchto dnech vaše drahá polovička bude cítit naprosto pohodlně a odrazí se to i na její náladě, takže je to vlastně i takový dáreček pro vás.

krev

Navíc, co se týče země výroby, už v poslední době docela rezonuje téma, že je lepší nakupovat od lokálních výrobců, tedy nejenom potraviny, ale i předměty denní potřeby nebo i umělecké předměty. A dáváme tomu za pravdu, pokud chceme, abychom dokázali být alespoň trochu soběstačnější a zároveň tím šetřili i přírodu, je to rozhodně správná cesta pro naše kroky. Na té cestě je ještě ale mnoho překážek, které je třeba odstranit. A jednou z nich jsou jednorázové hygienické potřeby, které jsou plné plastů, a tudíž se v přírodě nedokážou rozložit a budou tady s námi trávit ještě další stovky let. A vy si chcete něco takového dávat na vaše nejintimnější místa, milé ženy? Nechtěly byste tam spíše dávat něco příjemnějšího, jako je třeba bavlna? A co byste po jednom použití nemusela házet do koše, ale jednoduše to vyprala a používala vesele dál?

zena

Podívejte se na menstruační kalhotky a recenze, většina jejich současných uživatelek jsou velice spokojené a kupují si další kousky, aby byly vybavené na silnější dny menstruace, i na ty slabší. A nejedná se jenom o jeden druh, ale k dispozici jsou krajkové, hladké, s vysokým pasem nebo s nižším, prostě to, co v běžném životě nosíte. Jsou ze čtyř vrstev, neprotečou a ochrání vás spolehlivě. Vybere si žena každé postavy.