Vymoženost třetího tisíciletí

Jak všechny nové technické vymoženosti, které se týkají nějakého velkého přínosu pro lidstvo, má svá velká plus, tak na druhé straně, to může být spojené s určitými riziky. Mohou totiž ohrožovat i zdraví nás všech.

Například mobilní sítě, chytré telefony, internet… co vše nám tato technologie umožňuje, je určitě vynikající.

nová 5G síť

Stávající komunikace mobilních sítí 4G nám umožňuje velmi dobrý přístup jak k internetu, dokonalé propojení televize s internetem nám nabízí vynikající 3D obraz, následně spolehlivé a kvalitní telefonování přes počítačové sítě (internet, intranet, mobilní telefony, pevné linky – to vše nám umožňuje technologie sítí VoIP.

Ale máme tu na vzestupu tak zvanouúžasnou technologii páté generace5G“, která svou rychlostí maximálně navýší počet všech vysílačů, které vysílají signál jak pro mobilní telefony, internet a podobná zařízení.  škodlivých účinků vysokofrekvenčního zářen

Lidé by si měli uvědomit, že veškeré vysokofrekvenční záření se škodlivými účinky ze všech zařízení, které každodenně používámetelevize, internet, mobilní telefony, počítače aj., nám každodenně poškozuje zdraví. Pomalu a nenápadně. Možná to všichni víme, ale ignorujeme tuto informaci. Mnozí z nás trpí nespavostí, častějšími bolestmi hlavy, nevolností, stresem. Možná někteří zjišťují, že jim někdy selhává i paměť.  A to se nemusí týkat starší generace. I vzestup onemocnění rakovinou by měl být pro lidstvo alarmujícím upozorněním, že něco není na světě v pořádku. Ale nejvíce těmito zdravotními problémy trpí nebo budou trpět lidé, zvlášť slabší a nemocní jedinci, pak především děti. Zdravotnické studie tvrdí, že se tyto zdravotní problémy budou nejvíce týkat těch obyvatel, kteří budou žít v blízkosti vysílačů páté generace.
nové technologie

Co je na tom nejsmutnější? To, že tato nová, převratná technologie bude ovlivňovat VŠE, co představuje naši budoucnost. Bude ohrožovat zdraví především našich dětí a přírody. Bude naše zem zdravá nebo nemocná?

Názory jsou na technologii páté generace – 5G různé. Pro mnohé, kterým je na prvním místě pouze ekonomický přínos, tak ti tuto technologii vítají. Ale je mnoho lidí na světě, kteří chtějí naši planetu zdravou, tak tuto vymoženost si přejí ZASTAVIT!!