Oříšky v medu

Stravovací návyky má každý z nás odlišné. Někdo si potrpí na zdravé výživě, někdo sní cokoliv, na co zrovna dostane chuť. Jedno však máme všichni společné, a to touhu si občas zamlsat. Potřebujeme to všichni. Jak se říká, spravit si nervy s pomocí sladké dobroty je kolikrát mnohem lepší, než si pak vylévat zlost na svých blízkých. Pocit přívalu sladké chuti, nové energie a pozitivní nálady je mnohdy daleko lepší variantou než se sžírat nepříjemnými pocity.

oříšky ořechy

Sladké dobroty nejsou našimi nejlepšími přáteli jen v dobách krize, ba naopak. S pomocí sladkostí slavíme významné okamžiky a pochutnáváme si na nich, když se cítíme skvěle. Zkrátka a dobře, sladké pochutiny patří k našemu způsobu života, obalují nervy a dopomáhají k příjemným pocitům.

Není však sladké jako sladké. Jsou různé druhy sladkostí. Některé jsou dokonce i pro naše tělo škodlivé. Optimální je, když spojíme prospěšnou surovinu s chuťovým potěšením. Oříšky v medu jsou ideální variantou, při níž si dopřáváte sladkou chuť a zároveň do těla získáváte prospěšné vitamíny a minerály.

med sladký

Oříšky napomáhají snižovat hladinu cholesterolu a obsahují vitamín B3, který napomáhá k dokonalejší funkci mozku, kdy ve velké míře dokáže podpořit paměť. Oříšky zajisté přináší celou řadu dalších výhod, při nichž dochází ke zlepšení stavu vašeho těla a organismu. V kombinaci s medem se však postarají především také o vaši psychickou stránku. Sladká nevtíravá chuť, která potěší vaše chuťové pohárky. Oříšky v medu si můžete dopřávat na oslavách, při práci nebo jen tak večer u televize. Neexistuje chvíle, při níž by se vám nehodilo mít po ruce právě sladké oříšky.

Připravujete se na příjemný večer strávený s přáteli nebo s vaším partnerem či partnerkou? Díky oříškům v medu se budou všichni zúčastnění cítit mnohem lépe, budou uvolněnější a zažijete příjemné chvíle.