Online v Astrologii

Cestování časem nám může dnes připadat, jako utopie. Cestování online asi také. Jaké by to bylo umět se během mžiku dostat se z jednoho místa na druhé? Taková teleportace by v dnešní době totálně zničila veškerý cestovatelský průmysl včetně dopravy. Budete se mi divit, ale je to možné. Kdy? Dle věrohodných prognóz to může být zhruba za 4.000let, kde se z našeho eonu Vodnáře přesuneme do Střelce. Nebojte se, nikam Vás teď nepošlu, ale vysvětlíme si dnes jen tento astrologický princip.
vládnoucí planeta  - Jupiter
Střelec je astrologické znamení spojené s naší intuicí (máme-li např. Lunu ve Střelci). Jedná se o ohnivé znamení. Umí překonávat čas a vzdálenost. Tradiční astrologie ho přiřazuje k cestování, ale i vzdělávání. Je-li ve Střelci planeta Neptun, může se jednat i o náboženství. Lidé s dominantními vlastnostmi Střelce mohou rádi hazardovat, překonávat své hranice, snaží se rozšířit svůj obzor vzdělanosti. Rádi se vydávají na daleké cesty. Hodně cestují do zahraničí. Učit se cizím jazykům jim nedělá problém – a když ho náhodou mají, dokáží ho přiměřeně vyřešit.
Vládce Střelce je Jupiter. Planeta v antice spojovaná s vládcem bohů – Diem. Tam, kde máme v horoskopu Jupitera, můžeme najít naše bohatství. Jupiter je hrneček, který pořád vaří a nedokáže přestat. Je to pokladnice plná nápadů inspirovaná v podstatě čímkoliv. Při harmonických aspektech na planetu Jupiter zvětšuje jejich působnost. Je-li Mars silný, tak s trigonem na Jupitera je velmi silný. Svůdná Venuše při kladných aspektech na Jupitera je ještě svůdnější. Běda však při aspektu např. Kvadratura. Pluto v kvadratuře na Jupitera může znamenat destrukci či smrt v důsledku přebujení chorobných buněk (rakovina).
astrologický vládce spojení na dálku  – Znamení Střelce
Klasické online, jak známe z dnešní doby éry počítačů, je Jupiter ve vzdušných znamení – pravděpodobně v Blížencích či ve Vodnáři. Mobilní telefon jako dorozumívací prostředek je v podstatě Merkur ve Střelci (komunikace na dálku). Při bližším prozkoumání tohoto aspektu na ostatní planety zjistíme, kdy se nám bude dařit při sjednávání obchodního kontraktu pomocí telefonu, anebo kdy máme mobil raději nechat vypnutý. To samé platí i o našem Online. Někdy je opravdu lepší být z dosahu sítě. I těch sociálních (tematika Vodnáře). Kdy? Na toto zjištění většina lidí Astrologii ani nepotřebuje.