Co je booby tape? Jak se požívá?

Co je Booby tape?

V podstatě se jedná o opravdu dlouhou náplast bez polštářku. Bavlněný lepící pás v tělové barvě, díky kterému můžete bez starostí zahodit podprsenku a vytáhnout své oblíbené šaty či halenku. Booby tape skvěle supluje podprsenku, dokáže prsa zafixovat i vytvarovat. Se správné barvou docílíte neviditelnosti. Nemusíte se bát, že díky potu lepidlo povolí a vy budete během večera zahanbeni. Lepící složkou je lékařská pryskyřice, s kterou nic nehne. Na druhou stranu se nemusíte bát, že budete jak pod igelitem. Materiál pásky je prodyšný a na těle příjemný. Doslova splyne s vaší kůží.

páska

V jakých případech se používá?

Našli jste ideální šaty, do kterých se nehodí podprsenka? Máte příliš hluboký výstřih či holá záda? Všichni víme, že vyčnívající spodní prádlo je módní přešlap. Jak to vyřešit, když se cítíte nekomfortně chodit bez podprsenky? Nechce se oblékat do plastových průhledných ramének. NE. Je tu lepší řešení. Nalepte si booby tape. Poslouží hned v několika případech. Jestliže jste od Boha obdarována pevnými prsy a z nějakého důvodu vám nevyhovují ochrany bradavek, použijte ji jen na zakrytí vystouplých bradavek. V opačném případě díky správnému grifu si pomocí pásky vytvarujte s připevněte prsa, tak jak vám to vyhovuje a sedí do šatů či topu.

podprsenka

Jak booby tabe aplikovat?

Je to opravdu snadné. Způsobů je několik, záleží na typu šatů. Postup je jednoduchý – odměřte si délku pásky, kterou budete potřebovat, odstřihněte a následně postupně odlepujte spodní plastovou část. Systematicky a precizně lepte na tělo. Pokožka musí být suchá a čistá. Po přilepení pásku řádně uhlaďte, nyní stačí vyrazit do ruchu společnosti. Pořád tápete jak na to? Na internetu nalezete mnoho video návodů s různými způsoby lepení. Stačí si jen vybrat. Po prožitém večeru pásku jednoduše, ale opatrně sundáte a vyhodíte. Opakované použití je nemožné.