Čím na Vánoce potěšíte svého muže?

Nechcete letos zase zmateně běhat po obchoďáku a hledat, co vám kde padne do oka? Ráda byste ale potěšila svého muže dárkem, který mu udělá opravdu radost? Nabízíme několik osvědčených podnětů, co koupit.
ručičkové hodinky

Ponožky

S barevnými veselými ponožkami se v poslední době roztrhl pytel. Jsou neuvěřitelně trendy a potěší každého muže, pokud tedy nemáte doma zarytě konzervativní exemplář. Extravagantní ponožky se nosí k džínům i oblekům. Můžete si vybírat z různých typů a značek, existují ve variantě kotníčkové i vysoké, prodávají se různé sady, které jsou inspirované jedním tématem – např. Beatles. Můžete koupit i takové, kde je každý kus jiný, ale nějaký motiv je spojuje tak, že spolu tvoří pár. Tento dárek navíc seženete za pár korun.

Hodinky

Hodinky miluje většina mužů, jsou znakem mužnosti. Při nákupu můžete narazit na širokou škálu možností, seženete hodinky za dva tisíce, ale i za stovky tisíc, výběr tak máte možnost přizpůsobit svým finančním možnostem. Kromě klasických hodinek se v poslední době čím dál častěji nosí i takzvané chytré hodinky, které se dají propojit s mobilním telefonem a krom měření času mají nespočet dalších funkcí.

Kvalitní alkohol

Dobrou whiskey, rum či koňak neocení málokterý muž. Pokud víte, který druh alkoholu má rád, stačí koupit zajímavé dárkové balení nebo limitovanou edici, před Vánoci se toho prodává všude plno. Zajít můžete i do specializovaných obchodů s alkoholem, kde vám ochotně poradí proškolení zaměstnanci. Tip: Na webu se dají dokonce koupit i alkoholové adventní kalendáře!
ponožky barevné, boty, nohy

Vstupenky na sportovní utkání

Máte doma fotbalového nadšence, který touží po tom, dostat se na významné utkání? Ze vstupenek bude určitě šílet nadšením! U tohoto dárku je však potřeba sledovat termíny předprodejů dostatečně dopředu, protože bývá brzo vyprodáno!

Vouchery na zážitky

Zážitkové vouchery bývají velmi oblíbeným dárkem. Dají se často pořídit i se slevou přes slevové portály. Vybírat je možno z mnoha druhů zážitků, ať už jsou to kurzy vaření, vyhlídkové lety či únikové hry.

4.2/5 - (4 votes)