V zimě za exotikou

Ani v zimě není potřeba se vzdávat slunečních paprsků, písečné pláže a mořských radovánek. Existují destinace, kde i v měsících kdy u nás nosíme sněhule, čepice s bambulí a palčáky, mají nádhernou azurovou oblohu a teploty okolo třiceti stupňů. A hlava na hlavě jako při Vaši loňské dovolené v Itálii nebo Chorvatsku tam určitě nebude. Češi v zimě jezdí za takovou klasikou, jako je Egypt nebo Kanárské ostrovy. Jsou to takové ty destinace na jistotu, kde proudí veliká část zimních cestovatelů za teplem. Ale existují samozřejmě i více exotické destinace, které Vás naprosto okouzlí. Zimní dovolená je sice o něco dražší než letní jelikož se musí za sluníčkem déle do světa, ale vyléčí všechny zimní neduhy i stresy a nabije tělo novou příjemnou energií.
posezení u pláže
 

Ráj na zemi je Bali

 
Po šestnácti hodinách letu se můžete ocitnout na pozemském ráji na ostrově Bali. Zažijete zde nejen krásy přírodní, ale také ruch a zábavu. Jako největší zážitek je zde považováno potápění.
 

Exotika v podobě Thajska

 
Čím dál více oblíbenější exotická destinace. Cena dovolené se pro jedince pohybuje od osmnácti tisíc korun a to za to stojí. Thajsko skrývá nejen bohatou historií, ale také nádherné pláže. A co tak třeba výlet na hřbetě slona? Vyžití je zde veliké a nebudete se zde nudit.
 

Dominikánská republika – perla Karibiku

 
Nabízí Vám nejen nádherné písčité pláže, sluníčko, ale také průzračné moře a bohatou kulturu. Ideální čas pro navštívení této destinace je rozmezí listopad až duben. Budete okouzlení nádhernou přírodou a přívětivostí místních obyvatel.
 křeslo v moři

Toužíte po větším vzrušení?

 
Pokud si říkáte, že když už v zimě někam vyrazíte, chce to něco opravdu prvotřídního. Směle se můžete vydat do Zanzibaru, kde se můžete oddat šnorchlování, jízdy na kajaku nebo odpočinku na bílých plážích. A co tak se vydat do Brazílie? Čekají zde na Vás karnevaly, noční život, výborná brazilská káva a sluníčko. Možností je mnoho a stačí si jen vybrat z nabídky to, co Vám sedí nejlépe.

Posted In Nezařazené