Půjčovna společenských šatů Praha

Chystáte se na slavností večerní ples, maturitní ples, nebo dokonce na svatbu? Přijďte navštívit náš salon – Půjčovna společenských šatů Praha, kde pro vás máme velký výběr jedinečných, originálních a luxusních společenských šatů od slavné česko-francouzské módní návrhářky Zoryany Stekhnovych.

Šaty si můžete zapůjčit, koupit, nebo dokonce nechat ušít na míru podle vašich představ a požadavků. Při výrobě pracujeme pouze s kvalitními a luxusními materiály, aby šaty, které vytvoříme, byly výjimečné.

Společenské šaty s průhledným vrškem a dlouhým rukávem

Jestliže vaší preferovanou volbou jsou šaty k zapůjčení, můžete vybírat z opravdu hodně rozsáhlé nabídky. U nás si můžete vybrat šaty různých délek – dlouhé až na zem, nebo i kratší ke kolenům a také různých stylů a střihů. Záleží na vašem vkusu a na tom, na jakou společenskou událost se chystáte. Nabízíme také šaty pro družičky, které jsou jedny z našich nejoblíbenějších. Naším nejvíce oblíbeným kouskem jsou Společenské šaty s průhledným vrškem a dlouhým rukávem, které jsou vytvořeny z materiálů ve staro-růžové barvě. Právě tato barva se opět vrací do módy a díky staro-růžovým šatům budete působit jemně, elegantně, skromně a zdůrazní se vaše ženská krása.

Rovné černé společenské šaty s černými ramínky

Pokud staro-růžová není zrovna vaše preferovaná barva, vyzkoušejte Rovné černé společenské šaty s černými ramínky, které padnou téměř jakékoliv postavě. Černé saténové šaty podtrhnou vaše ženské křivky a celkově opticky zúží a prodlouží postavu. Jsou jednoduché a rozhodně neuděláte chybu, pokud si je vezmete na ples – maturitní, či jiný, anebo rovnou na červený koberec.

Prohlédněte si naše webové stránky svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz, nebo navštivte náš salon v Praze na adrese Na Moráni 13, Praha 2 a vyberte si šaty, ve kterých budete neodolatelná a nepřehlédnutelná. Máme otevřeno od pondělí do pátku vždy od 10:00 do 19:00 a v sobotu od 10:00 do 15:00. Dostanete se k nám jednoduše – metrem, nebo tramvajkou.