Obal na Huawei P30 Lite může být reprezentativní

Cena obalů v kategorii spotřebního zboží

Kdybyste si doma měli „na koleně“ vyrobit docela obyčejnou myš k notebooku, nebo dokonce klávesnici, byli byste v koncích. Možná, že i to je důvodem, proč mnoho lidí doslova vyvádí, jestliže rozlijí do externí klávesnice kávu, čímž údajně způsobí milionovou škodu. To je samozřejmě nesmysl, klávesnici a myš koupíte za pár desítek korun, tím vás sice nenabádáme k pravidelnému stolování u počítače, ale zároveň byste měli zůstat v klidu a zachovat u takové „havárie“ klidnou hlavu.

dívka telefonuje

Totéž se týká pouzder a obalů na mobilní telefony. Jde o tzv. spotřební zboží, ačkoli jsou tyto výrobky na první pohled vzhledově přijatelné a nejen to, mohou být i vhodným elegantním doplňkem.

Flipové pouzdro – pěkné na pohled a zároveň šikovné a praktické, tak by se dal stručně shrnout výrobek, jehož prodej úspěšně pokračuje již řadu let. Je to jedna z pomůcek a příslušenství k mobilům s vynikajícími referencemi. A proč?

selfie s mobilem

Připomíná zápisník – telefon v ruce nebo položený na stole nevypadá stroze, naopak je velmi reprezentativní a lze s ním vyrazit bez obav do společnosti, za kulturou, na oslavu, do kina, zkrátka kamkoli, kde nechcete, abyste budili rozruch jako teenageři závislí na sociálních sítích. Takto zabalený telefon působí diskrétně, nenuceně a celkem přirozeně. Uvnitř pouzdra je k dispozici několik přihrádek pro bankovky nebo záznamové papírky, z pouzdra snadno vytvoříte i stojánek pro sledování filmů či práci s navigací.

Můžete mít pouzder více – chcete, aby váš mobil ladil vzhledově s oděvem nebo prostředím, kam s ním směřujete? Není nic jednoduššího, než si objednat více barevných variant obalů na Huawei P30 Lite. Pokud jste zakoupili mobil jako dárek pro své blízké, můžete jim také skromnou sadu flipových pouzder předložit jako součást vašeho prezentu. Může tam být třeba elegantní hnědá, napodobující přírodní kůži, bílá, hráškově zelená, modrá, růžová, případně některé s motivem květin atd.