Nebankovní hypotéka bez registru

Pokud nemůžete získat hypotéku u banky, pak určitě nezoufejte. Jsou zde ještě nebankovní společnosti, které vám mohou také půjčit. Bohužel ale některé věci jsou na rozdíl od společností bankovních někde jinde.
Od nového roku platí, že je zakazováno spotřebitelům poskytnout hypotéku bez doložení příjmu. Nezáleží na tom, jestli se to týká banky nebo družstva. Jestliže by vám někdo takovou hypotéku poskytl, mohli byste se vyhnout úrokům.
Pokud si nechcete půjčit od nebankovní společnosti, pak můžete ještě zkusit úvěrová družstva.
Bohužel je ale potřeba již všude prokázat, zda na splacení nebankovní hypotéky máte.

hypotéka na nemovitost.jpg

I ty hypotéky, které jsou nebankovní, je možné využít na bydlení, pro podnikatele, apod.
Je potřeba ale počítat s tím, že je třeba ručit svým majetkem. Nejčastěji to bývá ručení nemovitostí.
Jestli je něco, co ještě stále můžete vyzkoušet, pak je to nebankovní hypotéka bez registru hypotékabezregistru.net.cz.
Nebankovní hypotéku bez registru je možné také využít na bydlení. Nejen to. Dokonce i na výstavbu nebo rekonstrukci.
Jedná se o takový nestandardní typ hypotéky. Opravdu byste si ale měli rozmyslet, jestli ji chcete využít. Vždy byste měli mít na paměti, že jsou zde minimálně tři věci, mezi které patří poplatky, úroky a také maximální výše.
Poplatky bohužel patří k těm nejvyšším. U nebankovních hypoték lze získat až 3% z objemu hypotéky, což mnohdy může být velká spousta peněz, i když vám 3% připadají dost málo.

vila.jpg

Úroky se odvíjí od toho, co je právě tím účelem nebankovní hypotéky. Jestliže by se jednat o obydlení, pak bude úrok od 6%. U neúčelové hypotéky je to ale od 11%.
Jestliže o neúčelové obyčejné hypotéce nebo o hypotéce bez registru uvažujete, pak určitě neváhejte kontaktovat nějakou nebankovní společnost, která vám ráda vyhoví a pomůže. Vše záleží jen na vás a vašem rozhodnutí.