Moje auta

Vždycky jsem se zajímala o auta. Hlavně mě moc bavilo, zajímat se o historii aut. Jsem vyučená historička. Vyznám se hodně v druhé světové válce. Bavila mě historie už hodně dlouho, jenže postupem času jsem se zajímala o auta. A to díky mému příteli. Sice už spolu nejsme, ale dal mi lásku k autům. A dalším motoristickým vozidlům. A právě díky tomu jsem se naučila poznávací značky aut. Bylo to ze začátku složité. Jenže Auto moto mě moc lákalo. Měla jsem doma taky krásné hračky s auty. A byly to takové malé angličáky, jistě angličáky všichni znáte. V minulých letech to bylo velmi populární. Můj dědeček taky sbíral angličáky.

Stroje jsou má vášeň.

Můj tatínek taky, ale můj dědeček měli opravdu mnoho autíček. Ale nebyla to autíčka na hraní to byla výstavní autíčka a sbírka moc oba bavila. A byli vášniví sběratelé Auto moto figurek. A já jsem si koupila retro knihu Auto moto. Zjistila jsem se několik informací o historii aut. A taky o historii motoru. Myslím, že je to velmi zajímavé.

Ráda bych viděla nějaký závod.

Podle mého názoru jsou auta velmi praktická a důležitá. Já jsem je vždycky chtěla. Ovšem se mi moc nelíbí dnešní design aut. Mě se moc líbí ten design aut, co byl předtím. Třeba v těch třicátých a čtyřicátých letech. Mně se takové staré věci líbí. A já jenom doufám, že jednoho dne budou zase v kurzu. Vždyť na tom přeci není nic těžkého. Vyrobit zase retro auto. Sice v moderním provedení, ale vzhled, aby byl stejný. Možná se toho jednoho dne dočkám a budu se moc těšit. Navíc když to tak vezmu, tak všechna móda se vrací a myslím, že nebylo by špatné, kdyby se i móda v designu aut nějak vrátila zpět. Nebo co se má stále vymýšlet na nové designy aut? Myslím, že asi někdy to musí skončit. Nebo to budou už auta lítat? Kdoví. Sice je možné všechno, ale já tomu moc nevěřím. Uvidím, co udělá čas s módou a designem. Móda se mění ve všem.