Cena za vývoj aplikace

Přemýšlíte, že by jste začali podnikat?

Jestli Vás někdy v minulosti už napadla myšlenka, že by jste začali podnikat, být svým pánem, pracovat odkudkoliv a kdykoliv, jste na správném místě. Nebo už máte podnikatelský záměr a plán? Tím líp. Možná někoho z Vás napadlo, že by jsme mohli mít svoji vlastní aplikaci, protože Vás napadla skvělá myšlenka. Nebo už nějakou dobu podnikáte a chcete přilepšit Vaší firmě. S tím vám dneska poradíme my.

samotný vývoj aplikace

Co vyžaduje takový vývoj aplikace?

Jestli ve Vaší firmě nemáte žádné vývojáře, kteří umí dobře s programováním a tím by se teda ujali vývoje aplikace, budete potřebovat někoho, kdo to udělá za Vás. Chcete rychlé dodání, spolehlivost a dobrou cenu za vývoj Vaši aplikace? Jestli ano, není v dnešní době dobrou firmu se spoustu spokojených zákazníků najít, chce to jenom čas.

Pokud už přesně víte co by jste v aplikace chtěli a nechtěli, dokonce jste už našli Vašeho potencionálního partnera, který by Vaši aplikaci vyvinul a vyjde Vám vstříc ze všemi detaily, už je jen potřeba znát tu cenu. Kvůli ceně se můžete dostat zase na začátek vybíráni svého potencionálního partnera, protože částka, která Vám byla řečena se zdála až moc vysoká

Jak se pohybují ceny za vývoj aplikace v roce 2022?

Cena závisí na rozsahu, složitosti a na tom, jak moc si chce firma vymýšlet, co tam určitě nesmí chybět. Cena se kvůli tomu liší o velké částky. Za úplně jednoduchou aplikaci pro Android zaplatíte cca 50 000,- Kč. Za úplně jednoduchou aplikaci pro iOS už to může být o pár tisíc více, cena se bude pohybovat cca od 60 000,- Kč. Aplikace, která by měla být kompatibilní jak s Android systémem, tak i se systémem iOS, se může pohybovat od 80 000,- Kč.

Už vyvinutá aplikace, kterou je možno stahovat.

Středně těžká aplikace na vývoj se může pohybovat od 100 000,- Kč až po 200 000,- Kč. Zase záleží na jaký systém aplikaci požadujete. Poslední je aplikace, která je složitá na vývoj, proto se může pohybovat už od 200 000,- Kč a klidně může vyletět i na částky jako 400 000,- Kč. Je už jenom na Vás, jakou aplikaci potřebujete, jestli si vystačíte s jednoduchou aplikací, nebo Vaše firma má větší rozpočet, který chce investovat do aplikace.