Báječné motokáry


Byli jste někdy na motokárách? Hodně lidí říká, že když jednou půjdou na motokáry, že tam budou chtít být stále, že prý na motokáry budou chtít chodit opravdu pravidelně a co nejvíce.  řeknu vám, že když jsem šla já na motokáry, tak jsem se docela bála. Vůbec jsem nevěděla, co mám dělat anebo co mám čekat od motokár. Bude mě to bavit? Budou motokáry opravdu to pravé ořechové? Chvíli jsem váhala. Docela jsem se také bála, protože když jsem viděla, jak se někdo vyboural v motokárách anebo jak někdo narazil do takového sloupu, který byl postavený s velikých gum od auta, tak jsem se bála.

Jízda v motokárách je perfektní.

Řekla jsem si, že motokáry asi nebudou nic pro mě. Jenomže potom mi kamarád řekl, že prý to je něco jako jezdit na kole, nebo jako když prý malé dítě jezdí na odrážedle. Akorát, že motokáry jsou o něco větší a silnější. No, tak tohle bych asi bez něj nevěděla, ale říkala jsem si, že vlastně můžu to vyzkoušet. Můžu zkusit, co jsou to motokáry anebo jak motokáry vlastně vůbec fungují. Třeba to bude zábava. A tak jsem si sedla do motokáry. Řeknu vám, že první pocity byly takové divné a takové různorodé. Docela jsem se bála, ale řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám.

Motokáry mě naprosto uchvátili.

Zabít se v tom nemůžu, a tak mě moje kamarádka řekla, ať se nebojím a ať neblázním a ať už vyjedu. Takže jsem ji poslechla a řeknu vám, že motokáry byly opravdu perfektní. Jezdila jsem asi deset minut, jezdila jsem opravdu hodně rychle do zatáček. Narazila jsem také do toho pruhu z automobilových gum, těch pneumatik a řeknu vám, že jsem se u toho strašně moc bavila, moc mě to bavilo a říkala jsem si, že tohle rozhodně není naposledy, když jsem byla na motokárách a věřím, že i kdybyste vy byli na motokárách, tak budete tam potom chtít chodit opravdu pravidelně. A že bych tam mohla najít nějakou brigádu? To bych tam jezdila pořád.